0212 909 23 87
0544 348 34 38
info@dtsklimaservisi.com
Merkez Mah. Kurtuluş Cad. Akıncıoğlu Sok. No:1 / A Şişli / İSTANBUL

MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE!

DTS Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda büyüyen bir firma olarak yetkili klima servisi olarak siz değerli müşterilerimizin adresleri ile ilgili adresler arası ücret farkı almayıp kurumsal bir hizmet vermekteyiz. Geniş araç filomuz ile sizlere 7/24 saat hizmet vererek sizleri kaliteli ve profesyonel hizmetle buluşturuyoruz.

aynı gün klima servisi

Aynı Gün Klima Servisi

Müşterilerimizin acil Klima Servisi ihtiyaçlarına göre Aynı Gün Klima Servisi hizmeti vererek almak istedikleri Klima Servisi ihtiyaçlarını yerine getiriyoruz. İstanbul Klima Servisi olarak ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilir ve uygun fiyatlarımızı profesyonel ustalarla en iyi şekilde sizlere sunabiliriz.

profesyonel klima servisi

Profesyonel Hizmet

Klima Servisi olarak her anlamda profesyonelliği ön planda tutan Klima Servisi firmamıza Klimalarını güvenle emanet edebilirsiniz. Profesyonel ekiplerimizle siz müşterilerimize her anlamda tecrübeli Klima Servisi personeli ile hizmet veriyoruz.Ayrıntılı bilgi 0212 909 23 87.

garantili klima servisi

Garantili Hizmet

Klima Servisimizden almış olduğunuz gerek yedek parça gerek işçilik hizmetleri 1 YIL tarafımızca garantili olup her hangi bir arıza durumunda tarafımızca sorumluluğu olan işçilik ve parça değişimleri ücret talepedilmeksizin yapılarak sizlere güven sektöre yenilik katıyoruz.

en iyi klima servisi

Güvenilir Satış

DTS Klima Servisi olarak müşterilerimizden almış olduğumuz tüm ödemeler için fatura ve servis formları keserek yapılan her kalem ödemesini belirtiyoruz. Gerek kredi kartı gerek banka havalesi ile ödemeleriniz güven altındadır. Klima Servisimize iletişim için 0212 909 23 87.

Klima Servisi

Dts Klima Servisi olarak müşterilerimize Klima Servisi ile ilgili her konuda ihtiyaçlarını karşılayabiliyor ve Klimalarınız için bizleri tercih etmeniz durumunda Klimalarınızı Uzman Personellerimize teslim etmiş olmuş olacaksınız. Klima Servisi olarak İstanbul ilinin tüm ilçe ve bölgelerine ücret farkı talep etmeden kurumsal bir şekilde teknik servis ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. İstanbul Klima Servisi olarak 0212 909 23 87 numaralı telefonumuzu arayarak klima servisi, klima bakımı, klima montajı, klima demontajı, klima sökümü, vrf klima servisi, vrf klimalar, vrf klima bakımı, vrf klima servisleri gibi bilgi ve tecrübelerimizden faydalanabilir ve teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Dts Klima Servisi olarak her zaman kaliteyi ve uygun fiyatı müşterilerimize sunuyoruz. Uzman bir Klima Servisi ile çalışmak istiyorsanız ve uygun fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız sizlere bizleri tercih etmenizi öneriyoruz. Klima Servisimizden klima fiyatları ile ilgili bilgi alabilir klima fiyatlarını öğrenerek güvenli ödeme kanallarımız ile sizlerden DTS KLİMA SERVİSİ farkıyla klima sahibi olabilirsiniz. Kurulduğumuz günden bu yana sektöre birçok yenilik katmış gerek öncü gerek dirsek temasında bulunarak müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlamış Klima Servisi firmamız her zaman yaptığı işin arkasında durmuş KURUMSAL BİR KLİMA SERVİSİDİR. Klima Servisi olarak yaptığı işin arkasında durmayan ikinci seferde telefonlarını açmayan çantacı firmalar gibi hiç bir zaman anlayımış olmamış olup her zaman ÖNCE GÜVEN, ÖNCE İŞ, SONRA MADDİYAT anlayışına sahip olduk. Gerçekten profeyonellikten yana ve güvenilir bir firma arıyorsanız Klima Servisimiz sizler için her zaman bir telefon kadar uzaktadır. Klima Servisi olarak sizlere hizmet etmekten her zaman gurur ve şeref duyacağımızı bilmenizi ve sizlere gerçek bir Klima Servisi hizmeti vermeyi amaçladığımızı bilmenizi isteriz. Dts Klima Servisi geniş araç filosu ve üniversite mezunu personelleri ile sizlere hizmet etmektedir.

NELER YAPARIZ?

profesyonel klima servisi

Vrf Klima Servisi

Dts Klima Servisi olarak Hastane, Avm, Okul, Yurt, Konut gibi yerlerinde içerisinde bulunan vrf klimalar için vrf klima servisi hizmeti vererek ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Sizlerde vrf klima servisi servisimizle iletişime geçebilir ve ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

klima servisi klima bakımı

Klima Bakımı

Daha sağlıklı daha az enerji harcayan klimalar için klimalarınızın bakımlarını senede en az iki sefer yaptırmanız gerekmektedir. Servisimizle iletişime geçerek klima bakımı, klima bakım fiyatları, istanbul klima bakım servisi, toplu klima bakımı, vrf klima bakımı gibi konularda bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

klima montajı

Klima Montajı

İstanbul ilinin tüm ilçe ve bolgelerine ücret farkı almadan klima montajı yapıyoruz. Kullandığımız tesisatlarda tamamen bakır boru kullanıyoruz. Müşteri hizmetlerimizden klima montajı fiyatları, klima montaj servisi, istanbul klima montaj fiyatları ile ilgili bilgi ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

klima servisi klima tamiri

Klima Tamiri

Klimalarınız eskisi gibi çalışmıyor, sigorta attırıyor, soğutmuyor, ısıtmıyormu? Müşteri hizmetlerimizi arayarak klima tamiri, klima gaz dolumu, klima tamir servisi, gibi konularda bilgi ve destek talebinde bulunabilir ve uygun fiyatlı klima tamir servisi avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

BUGÜNE KADAR BUNLARI BAŞARDIK


786
KLİMA MONTAJI

2328
KLİMA BAKIMI

1057
KLİMA TAMİRİ
Referanslarımız